Na podstawie otrzymanych próbek możemy powiedzieć, że adresatami wiadomości wydają się firmy. PayU informuje o ataku – choć błędnie twierdzi, że to phishing. Nie pozostaje zatem nam nic innego jak poprosić Was, byście ostrzegli znajomych przed uruchamianiem załącznika z tej wiadomości.

Uwaga na fałszywe potwierdzenia płatności z tpay.com, PayU i Netii

Z punktu widzenia odbiorcy jest prawie perfekcyjna. Formatowanie jest w zasadzie bez zarzutu (brakuje punktorów na liście szczegółów transakcji, bo się nie wczytują z zewnętrznego serwera, ale trudno to zauważyć). Link do „sprawdzenia statusu” prowadzi do strony PayU, na której można zobaczyć, że transakcja została opłacona. Zestawienie różnic kończy tradycyjnie ilość dostępnych walut i przewalutowanie. PayU obsługuje transakcje w polskich złotych z możliwością przewalutowania po stronie banku klienta sklepu. Jednocześnie w Tpay oprócz PLN, możesz korzystać z ponad 100 innych walut oraz przewalutowania po aktualnym kursie.

Poznaj Tpay Zaufane płatności, zaufany pracodawca

Przy płatnościach Dotpay nie ma potrzeby ręcznego wprowadzania danych dotyczących przelewu. Dla sprzedawcy jest to znaczna oszczędność czasu, takie rozwiązanie redukuje także ilość błędnych transakcji. Zamówienie zostaje opłacone w ciągu kilku minut po złożeniu i można je zacząć szybko realizować. Przelewy Dotpay są zautomatyzowane i księgowane w systemie sklepu, dzięki czemu nie ma potrzeby ich ręcznego wprowadzania lub wyszukiwania w historii wpłat. Funkcjonalność ta pozwala realizować masowe przelewy i możliwie szybko księgować płatności.

Co to jest Dotpay, jak działa ta nowoczesna forma płatności?

Sfałszowane wiadomości odzwierciedlają wiadomości wysyłane z systemu PayU, jednak podkreślamy, że w powiadomieniach pochodzących od PayU nie są wysyłane żadne załączniki. Prosimy więc o zwrócenie szczególnej uwagi na wiadomości, które zawierają załączniki, gdyż ich nadawcą są oszuści. Porównując PayU vs Tpay trudno jednoznacznie stwierdzić, która oferta jest bardziej konkurencyjna. To, co można stwierdzić na pewno, to obniżenie wysokości stawek u obu dostawców bramek.

Dotpay – co to jest i jak działa

Płatność Dotpay to płatność elektroniczna, z pomocą tej usługi można więc sfinalizować transakcję za pośrednictwem sieci Internet. System Dotpay można zintegrować z systemami rezerwacji (np. w przypadku płatności za bilety lub miejsca noclegowe), obecnie Dotpay oferuje swoim użytkownikom aż 143 kanałów płatności. Jedną z funkcjonalności Dotpay jest także automatyzacja zwrotów. Dzięki temu sprzedawca nie musi angażować dodatkowych pracowników do obsługi tego procesu.

  1. Po kliknięciu we właściwy przycisk użytkownik zostanie przekierowany na bezpieczną stronę Dotpay.
  2. Nie subskrybujWszystkie nowe komentarzeOdpowiedzi na moje komentarze Informuj mnie o odpowiedziach poprzez email.
  3. Linki partnerskie, co oznacza, że jeśli klikniesz link i dokonasz wymaganej akcji (np. zakup/rejestracja) możemy otrzymać za to prowizję.
  4. Płatności Dotpay dokonujemy tuż po sfinalizowaniu zamówienia internetowego.
  5. Jeśli bank, w którym klient posiada konto działa całą dobę, przez wszystkie dni w tygodniu, możemy się spodziewać realizacji przelewu nawet w weekend oraz święta.
  6. Spośród wielu możliwych opcji płatności, należy wybrać Dotpay.

A w treści jest mowa o „zarejestrowaniu zlecenia płatności”, m.in. W Cinema City Poland (ogólnopolska sieć kin). Poza tym funkcje nie Koniecznie przeczytaj prawdziwe opinie o Lexatrade wyglądają na zmodyfikowane. Wysyłka emaili oczywiście prowadzona jest z niezwykle pod tym względem niefrasobliwego hostingu Nazwa.pl.

Fałszywe potwierdzenie płatności z tpay.com

Tpay mocno zachęca do bezpośredniego kontaktu po indywidualną ofertę, co może być szansą również dla mniejszych sklepów, nie tylko dużych e-commerców – chociaż niekoniecznie musi. PayU pobiera 199 zł opłaty aktywacyjnej, ale można ją obniżyć do 5 zł. Z kolei Tpay obniżył wartość niektórych stawek do 1,59% prowizji a tam, gdzie nie ma sztywnych stawek – dał możliwość negocjacji.

Podstawowe, takie jak dostęp do wielu metod płatności czy responsywny panel transakcyjny, ale nie tylko. Jesteśmy autorami Widgetu One Click, który pomaga zwiększać wartość koszyków, wdrożyliśmy także płatność BLIKIEM w Messengerze. Inspirujemy branżę, a także podpowiadamy, jak maksymalnie wykorzystywać współpracę z operatorem płatności. Wdrażamy najpopularniejsze metody płatności, Niedźwiedzie Bonda biorą sobie do serca przesłanie FOMC tworzymy bezpieczne rozwiązania pomagające przedsiębiorcom nie tylko zdobywać serca klientów, lecz także spokojnie spać. Chętnie dzielimy się ponad 10-letnim doświadczeniem w branży, budując relacje biznesowe oparte na wspólnym celu – zwiększeniu konwersji. Nie subskrybujWszystkie nowe komentarzeOdpowiedzi na moje komentarze Informuj mnie o odpowiedziach poprzez email.

Klikając przycisk “wyślij komentarz” akceptujesz, że Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności. Nie musisz podawać tytułu ani adresu strony – te informacje zostaną dodane automatycznie. Najwyraźniej na polskim rynku pojawił się nowy, lepszy autor złośliwych emaili.

Spośród wielu możliwych opcji płatności, należy wybrać Dotpay. Po kliknięciu we właściwy przycisk użytkownik zostanie przekierowany na bezpieczną stronę Dotpay. Płatność Dotpay może mieć formę przelewu transferowego np. Przelewu z ING, jeśli jesteśmy klientami tego banku. Zapłaty można dokonać także bezpośrednio z rachunku bankowego lub z użyciem karty kredytowej Visa, lub MasterCard. Firma Dotpay cieszy się wieloletnim doświadczeniem w obsłudze transakcji internetowych.

Płatność Dotpay może zostać zintegrowana z WordPress, za pomocą gotowych wtyczek (Dotpay WooCommerce). Wtyczka pozwala na szybką integrację sklepu internetowego z systemem pobierania opłat przez serwis. To rozwiązanie z pewnością docenią przedsiębiorcy, blogerzy i właściciele sklepów internetowych postawionych na platformie WordPress. Płatności Dotpay dokonujemy tuż po sfinalizowaniu zamówienia internetowego.

Usługa Dotpay umożliwia zlecenie wypłaty środków (w dowolnej kwocie) na dowolny rachunek bankowy. Z tej funkcjonalności może skorzystać sprzedawca, by uregulować rozliczenia z kontrahentami. Środki są przekazywane za pośrednictwem Application Programming Interface (w skrócie API). Dotpay to usługa wygodna i prosta w obsłudze. Klient może zarządzać swoimi środkami poprzez wirtualny portfel lub powiązać system płatności z rachunkiem bankowym. Dotpay oferuje wiele korzyści, nie tylko Klientowi, który kupuje dany produkt, ale i Sprzedawcy.

Wiele elastycznych form płatności, płatność kartą, szybki przelew, a nawet płatność przez SMS – właśnie takie opcje oferuje swoim Klientom Dotpay. System Dotpay obsługuje ponad 100 różnych kanałów płatności, w tym Gold-wspierane token Crypto promotora badane przez Florida regulatory także karty kredytowe (Visa, Maestro i wiele innych). Z Dotpay można wykonywać realizować płatności telefonem komórkowym, zlecać przelewy internetowe, przekazy pocztowe, a także tradycyjne przelewy bankowe.

To szybki, bezpieczny i prosty sposób zapłaty za zamówioną usługę lub towar. System Dotpay powstał 18 lat temu i jest częścią międzynarodowego systemu AllPay. Firma Dotpay jest pośrednikiem w transakcjach zawieranych przez Internet i umożliwia dokonanie wpłaty na towar sprzedawcy, bez konieczności bezpośredniego kontaktu z nim. Jej działania monitoruje Narodowy Bank Polski.

Na stronie PayU znajduje się informacja o możliwości przygotowania indywidualnej oferty, jeśli generujesz obrót powyżej 100 tys. Z dokumentów do pobrania na stronie Tpay z kolei wynika, że nie ma konkretnych wymagań co do generowanego obrotu. Pozostaje pytanie, czy w rzeczywistości cokolwiek mogą ugrać jedynie te większe sklepy 💪. Jeśli zamawiałeś jedzenie czy kupowałeś bilety online, prawdopodobnie korzystałeś z naszych rozwiązań.

Porównując PayU vs Tpay, kolejny raz przekonasz się, że PayU posiada uboższą ofertę w zakresie obsługiwanych kart płatniczych. W Tpay możesz skorzystać z kart Elavon, Visa, Visa Electron, Master Card, Maestro, Diner’s oraz JCB, w czasie gdy PayU oferuje jedynie karty Visa i Mastercard. Podobna sytuacja z płatnościami przez QR kod, których PayU nie wspiera, a Tpay już tak. Skoro interesują Cię płatności Dotpay, zastanawiasz się pewnie także jak wypłacić pieniądze w ten sposób.

Jak podaje firma Dotpay, środki mogą się znaleźć na koncie klienta nawet do 30 minut, nawet jeśli kwota transakcji jest wysoka (do 100 tysięcy złotych). Jeśli bank, w którym klient posiada konto działa całą dobę, przez wszystkie dni w tygodniu, możemy się spodziewać realizacji przelewu nawet w weekend oraz święta. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem bramki płatności online dla swojego sklepu internetowego, przygotowaliśmy porównanie usług różnych dostawców, także w innych wpisach. Tym razem będziemy porównywać PayU vs Tpay i sprawdzimy, która bramka płatności oferuje lepszą ofertę z korzystniejszymi warunkami.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *